Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa08:34
Sikorskiego08:35
Chałubińskiego08:37
Odrzańska08:39
Pohulanka08:40
Śródmieście SKM08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Brama Oliwska08:48
Chodowieckiego08:49
Uniwersytet Medyczny08:50
Traugutta08:51
Opera Bałtycka
 
08:53
0 min.
 
Politechnika08:541 min.
 
Miszewskiego08:552 min.
 
Jaśkowa Dolina08:574 min.
 
Klonowa08:585 min.
 
Galeria Bałtycka09:007 min.
 
Wojska Polskiego09:029 min.
 
Zamenhofa09:0310 min.
 
Zajezdnia09:0411 min.
 
Strzyża PKM09:0512 min.
 
Uniwersytet09:0714 min.
 
Bażyńskiego09:0815 min.
 
Tetmajera09:0916 min.
 
Derdowskiego09:1017 min.
 
Obrońców Westerplatte09:1118 min.
 
Oliwa09:1320 min.
 
Opacka09:1522 min.
 
Subisława09:1724 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1926 min.
 
Pomorska09:2128 min.
 
Piastowska09:2229 min.
 
Czerwony Dwór09:2431 min.
 
Bora Komorowskiego09:2532 min.
 
Kołobrzeska09:2633 min.
 
Zaspa09:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy