Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa09:14
Sikorskiego09:15
Chałubińskiego09:17
Odrzańska09:19
Pohulanka09:20
Śródmieście SKM09:22
Brama Wyżynna09:24
Dworzec Główny09:26
Brama Oliwska09:28
Chodowieckiego09:29
Uniwersytet Medyczny09:30
Traugutta09:31
Opera Bałtycka
 
09:33
0 min.
 
Politechnika09:341 min.
 
Miszewskiego09:352 min.
 
Jaśkowa Dolina09:374 min.
 
Klonowa09:385 min.
 
Galeria Bałtycka09:407 min.
 
Wojska Polskiego09:429 min.
 
Zamenhofa09:4310 min.
 
Zajezdnia09:4411 min.
 
Strzyża PKM09:4512 min.
 
Uniwersytet09:4714 min.
 
Bażyńskiego09:4815 min.
 
Tetmajera09:4916 min.
 
Derdowskiego09:5017 min.
 
Obrońców Westerplatte09:5118 min.
 
Oliwa09:5320 min.
 
Opacka09:5522 min.
 
Subisława09:5724 min.
 
Pomorska - Osiedle09:5926 min.
 
Pomorska10:0128 min.
 
Piastowska10:0229 min.
 
Czerwony Dwór10:0431 min.
 
Bora Komorowskiego10:0532 min.
 
Kołobrzeska10:0633 min.
 
Zaspa10:0835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy