Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa19:54
Sikorskiego19:55
Chałubińskiego19:57
Odrzańska19:59
Pohulanka20:00
Śródmieście SKM20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Brama Oliwska20:08
Chodowieckiego20:09
Uniwersytet Medyczny20:10
Traugutta20:11
Opera Bałtycka20:13
Politechnika20:14
Miszewskiego
 
20:15
0 min.
 
Jaśkowa Dolina20:172 min.
 
Klonowa20:183 min.
 
Galeria Bałtycka20:205 min.
 
Wojska Polskiego20:227 min.
 
Zamenhofa20:238 min.
 
Zajezdnia20:249 min.
 
Strzyża PKM20:2510 min.
 
Uniwersytet20:2712 min.
 
Bażyńskiego20:2813 min.
 
Tetmajera20:2914 min.
 
Derdowskiego20:3015 min.
 
Obrońców Westerplatte20:3116 min.
 
Oliwa20:3318 min.
 
Opacka20:3520 min.
 
Subisława20:3722 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3924 min.
 
Pomorska20:4126 min.
 
Piastowska20:4227 min.
 
Czerwony Dwór20:4429 min.
 
Bora Komorowskiego20:4530 min.
 
Kołobrzeska20:4631 min.
 
Zaspa20:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy