Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa22:30
Sikorskiego22:31
Chałubińskiego22:33
Odrzańska22:35
Pohulanka22:36
Śródmieście SKM22:38
Brama Wyżynna22:40
Dworzec Główny22:42
Brama Oliwska22:44
Chodowieckiego22:45
Uniwersytet Medyczny22:46
Traugutta22:47
Opera Bałtycka22:49
Politechnika22:50
Miszewskiego
 
22:51
0 min.
 
Jaśkowa Dolina22:532 min.
 
Klonowa22:543 min.
 
Galeria Bałtycka22:565 min.
 
Wojska Polskiego22:587 min.
 
Zamenhofa22:598 min.
 
Zajezdnia23:009 min.
 
Strzyża PKM23:0110 min.
 
Uniwersytet23:0211 min.
 
Bażyńskiego23:0312 min.
 
Tetmajera23:0413 min.
 
Derdowskiego23:0514 min.
 
Obrońców Westerplatte23:0615 min.
 
Oliwa23:0817 min.
 
Opacka23:1019 min.
 
Subisława23:1221 min.
 
Pomorska - Osiedle23:1423 min.
 
Pomorska23:1625 min.
 
Piastowska23:1726 min.
 
Czerwony Dwór23:1928 min.
 
Bora Komorowskiego23:2029 min.
 
Kołobrzeska23:2130 min.
 
Zaspa23:2332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy