Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa07:40
Sikorskiego07:41
Chałubińskiego07:43
Odrzańska07:45
Pohulanka07:46
Węzeł Groddecka07:48
Urząd Miejski07:49
Dworzec PKS07:51
Brama Oliwska07:53
Chodowieckiego07:54
Uniwersytet Medyczny07:55
Traugutta07:57
Opera Bałtycka07:59
Politechnika08:00
Miszewskiego
 
08:01
0 min.
 
Jaśkowa Dolina08:032 min.
 
Klonowa08:054 min.
 
Galeria Bałtycka08:076 min.
 
Wojska Polskiego08:098 min.
 
Zamenhofa08:109 min.
 
Zajezdnia08:1110 min.
 
Strzyża PKM08:1211 min.
 
Uniwersytet08:1413 min.
 
Bażyńskiego08:1514 min.
 
Tetmajera08:1615 min.
 
Derdowskiego08:1716 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1817 min.
 
Oliwa08:2019 min.
 
Opacka08:2221 min.
 
Subisława08:2423 min.
 
Pomorska - Osiedle08:2625 min.
 
Pomorska08:2827 min.
 
Piastowska08:2928 min.
 
Czerwony Dwór08:3130 min.
 
Bora Komorowskiego08:3231 min.
 
Kołobrzeska08:3332 min.
 
Zaspa08:3534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy