Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa07:00
Sikorskiego07:01
Chałubińskiego07:03
Odrzańska07:05
Pohulanka07:06
Śródmieście SKM07:08
Brama Wyżynna07:10
Dworzec Główny07:12
Brama Oliwska07:14
Chodowieckiego07:15
Uniwersytet Medyczny07:16
Traugutta07:17
Opera Bałtycka07:19
Politechnika07:20
Miszewskiego
 
07:21
0 min.
 
Jaśkowa Dolina07:232 min.
 
Klonowa07:243 min.
 
Galeria Bałtycka07:265 min.
 
Wojska Polskiego07:287 min.
 
Zamenhofa07:298 min.
 
Zajezdnia07:309 min.
 
Strzyża PKM07:3110 min.
 
Uniwersytet07:3211 min.
 
Bażyńskiego07:3312 min.
 
Tetmajera07:3413 min.
 
Derdowskiego07:3514 min.
 
Obrońców Westerplatte07:3615 min.
 
Oliwa07:3817 min.
 
Opacka07:4019 min.
 
Subisława07:4221 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4423 min.
 
Pomorska07:4625 min.
 
Piastowska07:4726 min.
 
Czerwony Dwór07:4928 min.
 
Bora Komorowskiego07:5029 min.
 
Kołobrzeska07:5130 min.
 
Zaspa07:5332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy