Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa14:14
Sikorskiego14:15
Chałubińskiego14:17
Odrzańska14:19
Pohulanka14:20
Śródmieście SKM14:22
Brama Wyżynna14:24
Dworzec Główny14:26
Brama Oliwska14:28
Chodowieckiego14:29
Uniwersytet Medyczny14:30
Traugutta14:31
Opera Bałtycka14:33
Politechnika14:34
Miszewskiego
 
14:35
0 min.
 
Jaśkowa Dolina14:372 min.
 
Klonowa14:383 min.
 
Galeria Bałtycka14:405 min.
 
Wojska Polskiego14:427 min.
 
Zamenhofa14:438 min.
 
Zajezdnia14:449 min.
 
Strzyża PKM14:4510 min.
 
Uniwersytet14:4712 min.
 
Bażyńskiego14:4813 min.
 
Tetmajera14:4914 min.
 
Derdowskiego14:5015 min.
 
Obrońców Westerplatte14:5116 min.
 
Oliwa14:5318 min.
 
Opacka14:5520 min.
 
Subisława14:5722 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5924 min.
 
Pomorska15:0126 min.
 
Piastowska15:0227 min.
 
Czerwony Dwór15:0429 min.
 
Bora Komorowskiego15:0530 min.
 
Kołobrzeska15:0631 min.
 
Zaspa15:0833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy