Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa16:34
Sikorskiego16:35
Chałubińskiego16:37
Odrzańska16:39
Pohulanka16:40
Śródmieście SKM16:42
Brama Wyżynna16:44
Dworzec Główny16:46
Brama Oliwska16:48
Chodowieckiego16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Traugutta16:51
Opera Bałtycka16:53
Politechnika16:54
Miszewskiego
 
16:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina16:572 min.
 
Klonowa16:583 min.
 
Galeria Bałtycka17:005 min.
 
Wojska Polskiego17:027 min.
 
Zamenhofa17:038 min.
 
Zajezdnia17:049 min.
 
Strzyża PKM17:0510 min.
 
Uniwersytet17:0712 min.
 
Bażyńskiego17:0813 min.
 
Tetmajera17:0914 min.
 
Derdowskiego17:1015 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1116 min.
 
Oliwa17:1318 min.
 
Opacka17:1520 min.
 
Subisława17:1722 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1924 min.
 
Pomorska17:2126 min.
 
Piastowska17:2227 min.
 
Czerwony Dwór17:2429 min.
 
Bora Komorowskiego17:2530 min.
 
Kołobrzeska17:2631 min.
 
Zaspa17:2833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy