Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa17:54
Sikorskiego17:55
Chałubińskiego17:57
Odrzańska17:59
Pohulanka18:00
Śródmieście SKM18:02
Brama Wyżynna18:04
Dworzec Główny18:06
Brama Oliwska18:08
Chodowieckiego18:09
Uniwersytet Medyczny18:10
Traugutta18:11
Opera Bałtycka18:13
Politechnika18:14
Miszewskiego
 
18:15
0 min.
 
Jaśkowa Dolina18:172 min.
 
Klonowa18:183 min.
 
Galeria Bałtycka18:205 min.
 
Wojska Polskiego18:227 min.
 
Zamenhofa18:238 min.
 
Zajezdnia18:249 min.
 
Strzyża PKM18:2510 min.
 
Uniwersytet18:2712 min.
 
Bażyńskiego18:2813 min.
 
Tetmajera18:2914 min.
 
Derdowskiego18:3015 min.
 
Obrońców Westerplatte18:3116 min.
 
Oliwa18:3318 min.
 
Opacka18:3520 min.
 
Subisława18:3722 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3924 min.
 
Pomorska18:4126 min.
 
Piastowska18:4227 min.
 
Czerwony Dwór18:4429 min.
 
Bora Komorowskiego18:4530 min.
 
Kołobrzeska18:4631 min.
 
Zaspa18:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy