Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa08:55
Sikorskiego08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Węzeł Groddecka09:03
Urząd Miejski09:04
Dworzec PKS09:06
Brama Oliwska09:08
Chodowieckiego09:09
Uniwersytet Medyczny09:10
Traugutta09:12
Opera Bałtycka09:14
Politechnika09:15
Miszewskiego
 
09:16
0 min.
 
Jaśkowa Dolina09:182 min.
 
Klonowa09:204 min.
 
Galeria Bałtycka09:226 min.
 
Wojska Polskiego09:248 min.
 
Zamenhofa09:259 min.
 
Zajezdnia09:2610 min.
 
Strzyża PKM09:2711 min.
 
Uniwersytet09:2913 min.
 
Bażyńskiego09:3014 min.
 
Tetmajera09:3115 min.
 
Derdowskiego09:3216 min.
 
Obrońców Westerplatte09:3317 min.
 
Oliwa09:3519 min.
 
Opacka09:3721 min.
 
Subisława09:3923 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4125 min.
 
Pomorska09:4327 min.
 
Piastowska09:4428 min.
 
Czerwony Dwór09:4630 min.
 
Bora Komorowskiego09:4731 min.
 
Kołobrzeska09:4832 min.
 
Zaspa09:5034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy