Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa20:30
Sikorskiego20:31
Chałubińskiego20:33
Odrzańska20:35
Pohulanka20:36
Śródmieście SKM20:38
Brama Wyżynna20:40
Dworzec Główny20:42
Brama Oliwska20:44
Chodowieckiego20:45
Uniwersytet Medyczny20:46
Traugutta20:47
Opera Bałtycka20:49
Politechnika20:50
Miszewskiego
 
20:51
0 min.
 
Jaśkowa Dolina20:532 min.
 
Klonowa20:543 min.
 
Galeria Bałtycka20:565 min.
 
Wojska Polskiego20:587 min.
 
Zamenhofa20:598 min.
 
Zajezdnia21:009 min.
 
Strzyża PKM21:0110 min.
 
Uniwersytet21:0211 min.
 
Bażyńskiego21:0312 min.
 
Tetmajera21:0413 min.
 
Derdowskiego21:0514 min.
 
Obrońców Westerplatte21:0615 min.
 
Oliwa21:0817 min.
 
Opacka21:1019 min.
 
Subisława21:1221 min.
 
Pomorska - Osiedle21:1423 min.
 
Pomorska21:1625 min.
 
Piastowska21:1726 min.
 
Czerwony Dwór21:1928 min.
 
Bora Komorowskiego21:2029 min.
 
Kołobrzeska21:2130 min.
 
Zaspa21:2332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy