Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa04:34
Sikorskiego04:35
Chałubińskiego04:37
Odrzańska04:39
Pohulanka04:40
Węzeł Groddecka04:42
Urząd Miejski04:43
Dworzec PKS04:45
Brama Oliwska04:47
Chodowieckiego04:48
Uniwersytet Medyczny04:49
Traugutta04:50
Opera Bałtycka04:52
Politechnika04:53
Miszewskiego
 
04:54
0 min.
 
Jaśkowa Dolina04:562 min.
 
Klonowa04:573 min.
 
Galeria Bałtycka04:595 min.
 
Wojska Polskiego05:017 min.
 
Zamenhofa05:028 min.
 
Zajezdnia05:039 min.
 
Strzyża PKM05:0410 min.
 
Uniwersytet05:0612 min.
 
Bażyńskiego05:0713 min.
 
Tetmajera05:0814 min.
 
Derdowskiego05:0915 min.
 
Obrońców Westerplatte05:1016 min.
 
Oliwa05:1218 min.
 
Opacka05:1420 min.
 
Subisława05:1622 min.
 
Pomorska - Osiedle05:1824 min.
 
Pomorska05:2026 min.
 
Piastowska05:2127 min.
 
Czerwony Dwór05:2329 min.
 
Bora Komorowskiego05:2430 min.
 
Kołobrzeska05:2531 min.
 
Zaspa05:2733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy