Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa11:34
Sikorskiego11:35
Chałubińskiego11:37
Odrzańska11:39
Pohulanka11:40
Węzeł Groddecka11:42
Urząd Miejski11:43
Dworzec PKS11:45
Brama Oliwska11:47
Chodowieckiego11:48
Uniwersytet Medyczny11:49
Traugutta11:51
Opera Bałtycka11:53
Politechnika11:54
Miszewskiego
 
11:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina11:572 min.
 
Klonowa11:594 min.
 
Galeria Bałtycka12:016 min.
 
Wojska Polskiego12:038 min.
 
Zamenhofa12:049 min.
 
Zajezdnia12:0510 min.
 
Strzyża PKM12:0611 min.
 
Uniwersytet12:0813 min.
 
Bażyńskiego12:0914 min.
 
Tetmajera12:1015 min.
 
Derdowskiego12:1116 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1217 min.
 
Oliwa12:1419 min.
 
Opacka12:1621 min.
 
Subisława12:1823 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2025 min.
 
Pomorska12:2227 min.
 
Piastowska12:2328 min.
 
Czerwony Dwór12:2530 min.
 
Bora Komorowskiego12:2631 min.
 
Kołobrzeska12:2732 min.
 
Zaspa12:2934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy