Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa16:40
Sikorskiego16:41
Chałubińskiego16:43
Odrzańska16:45
Pohulanka16:46
Węzeł Groddecka16:48
Urząd Miejski16:49
Dworzec PKS16:51
Brama Oliwska16:53
Chodowieckiego16:54
Uniwersytet Medyczny16:55
Traugutta16:57
Opera Bałtycka16:59
Politechnika17:00
Miszewskiego
 
17:01
0 min.
 
Jaśkowa Dolina17:032 min.
 
Klonowa17:054 min.
 
Galeria Bałtycka17:076 min.
 
Wojska Polskiego17:098 min.
 
Zamenhofa17:109 min.
 
Zajezdnia17:1110 min.
 
Strzyża PKM17:1211 min.
 
Uniwersytet17:1413 min.
 
Bażyńskiego17:1514 min.
 
Tetmajera17:1615 min.
 
Derdowskiego17:1716 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1817 min.
 
Oliwa17:2019 min.
 
Opacka17:2221 min.
 
Subisława17:2423 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2625 min.
 
Pomorska17:2827 min.
 
Piastowska17:2928 min.
 
Czerwony Dwór17:3130 min.
 
Bora Komorowskiego17:3231 min.
 
Kołobrzeska17:3332 min.
 
Zaspa17:3534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy