Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa17:34
Sikorskiego17:35
Chałubińskiego17:37
Odrzańska17:39
Pohulanka17:40
Węzeł Groddecka17:42
Urząd Miejski17:43
Dworzec PKS17:45
Brama Oliwska17:47
Chodowieckiego17:48
Uniwersytet Medyczny17:49
Traugutta17:51
Opera Bałtycka17:53
Politechnika17:54
Miszewskiego
 
17:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina17:572 min.
 
Klonowa17:594 min.
 
Galeria Bałtycka18:016 min.
 
Wojska Polskiego18:038 min.
 
Zamenhofa18:049 min.
 
Zajezdnia18:0510 min.
 
Strzyża PKM18:0611 min.
 
Uniwersytet18:0813 min.
 
Bażyńskiego18:0914 min.
 
Tetmajera18:1015 min.
 
Derdowskiego18:1116 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1217 min.
 
Oliwa18:1419 min.
 
Opacka18:1621 min.
 
Subisława18:1823 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2025 min.
 
Pomorska18:2227 min.
 
Piastowska18:2328 min.
 
Czerwony Dwór18:2530 min.
 
Bora Komorowskiego18:2631 min.
 
Kołobrzeska18:2732 min.
 
Zaspa18:2934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy