Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa18:34
Sikorskiego18:35
Chałubińskiego18:37
Odrzańska18:39
Pohulanka18:40
Węzeł Groddecka18:42
Urząd Miejski18:43
Dworzec PKS18:45
Brama Oliwska18:47
Chodowieckiego18:48
Uniwersytet Medyczny18:49
Traugutta18:51
Opera Bałtycka18:53
Politechnika18:54
Miszewskiego
 
18:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina18:572 min.
 
Klonowa18:594 min.
 
Galeria Bałtycka19:016 min.
 
Wojska Polskiego19:038 min.
 
Zamenhofa19:049 min.
 
Zajezdnia19:0510 min.
 
Strzyża PKM19:0611 min.
 
Uniwersytet19:0813 min.
 
Bażyńskiego19:0914 min.
 
Tetmajera19:1015 min.
 
Derdowskiego19:1116 min.
 
Obrońców Westerplatte19:1217 min.
 
Oliwa19:1419 min.
 
Opacka19:1621 min.
 
Subisława19:1823 min.
 
Pomorska - Osiedle19:2025 min.
 
Pomorska19:2227 min.
 
Piastowska19:2328 min.
 
Czerwony Dwór19:2530 min.
 
Bora Komorowskiego19:2631 min.
 
Kołobrzeska19:2732 min.
 
Zaspa19:2934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy