Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa07:14
Sikorskiego07:15
Chałubińskiego07:17
Odrzańska07:19
Pohulanka07:20
Śródmieście SKM07:22
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:26
Brama Oliwska07:28
Chodowieckiego07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Traugutta07:31
Opera Bałtycka07:33
Politechnika07:34
Miszewskiego
 
07:35
0 min.
 
Jaśkowa Dolina07:372 min.
 
Klonowa07:383 min.
 
Galeria Bałtycka07:405 min.
 
Wojska Polskiego07:427 min.
 
Zamenhofa07:438 min.
 
Zajezdnia07:449 min.
 
Strzyża PKM07:4510 min.
 
Uniwersytet07:4712 min.
 
Bażyńskiego07:4813 min.
 
Tetmajera07:4914 min.
 
Derdowskiego07:5015 min.
 
Obrońców Westerplatte07:5116 min.
 
Oliwa07:5318 min.
 
Opacka07:5520 min.
 
Subisława07:5722 min.
 
Pomorska - Osiedle07:5924 min.
 
Pomorska08:0126 min.
 
Piastowska08:0227 min.
 
Czerwony Dwór08:0429 min.
 
Bora Komorowskiego08:0530 min.
 
Kołobrzeska08:0631 min.
 
Zaspa08:0833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy