Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa08:34
Sikorskiego08:35
Chałubińskiego08:37
Odrzańska08:39
Pohulanka08:40
Śródmieście SKM08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Brama Oliwska08:48
Chodowieckiego08:49
Uniwersytet Medyczny08:50
Traugutta08:51
Opera Bałtycka08:53
Politechnika08:54
Miszewskiego
 
08:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina08:572 min.
 
Klonowa08:583 min.
 
Galeria Bałtycka09:005 min.
 
Wojska Polskiego09:027 min.
 
Zamenhofa09:038 min.
 
Zajezdnia09:049 min.
 
Strzyża PKM09:0510 min.
 
Uniwersytet09:0712 min.
 
Bażyńskiego09:0813 min.
 
Tetmajera09:0914 min.
 
Derdowskiego09:1015 min.
 
Obrońców Westerplatte09:1116 min.
 
Oliwa09:1318 min.
 
Opacka09:1520 min.
 
Subisława09:1722 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1924 min.
 
Pomorska09:2126 min.
 
Piastowska09:2227 min.
 
Czerwony Dwór09:2429 min.
 
Bora Komorowskiego09:2530 min.
 
Kołobrzeska09:2631 min.
 
Zaspa09:2833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy