Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa09:34
Sikorskiego09:35
Chałubińskiego09:37
Odrzańska09:39
Pohulanka09:40
Śródmieście SKM09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Brama Oliwska09:48
Chodowieckiego09:49
Uniwersytet Medyczny09:50
Traugutta09:51
Opera Bałtycka09:53
Politechnika09:54
Miszewskiego
 
09:55
0 min.
 
Jaśkowa Dolina09:572 min.
 
Klonowa09:583 min.
 
Galeria Bałtycka10:005 min.
 
Wojska Polskiego10:027 min.
 
Zamenhofa10:038 min.
 
Zajezdnia10:049 min.
 
Strzyża PKM10:0510 min.
 
Uniwersytet10:0712 min.
 
Bażyńskiego10:0813 min.
 
Tetmajera10:0914 min.
 
Derdowskiego10:1015 min.
 
Obrońców Westerplatte10:1116 min.
 
Oliwa10:1318 min.
 
Opacka10:1520 min.
 
Subisława10:1722 min.
 
Pomorska - Osiedle10:1924 min.
 
Pomorska10:2126 min.
 
Piastowska10:2227 min.
 
Czerwony Dwór10:2429 min.
 
Bora Komorowskiego10:2530 min.
 
Kołobrzeska10:2631 min.
 
Zaspa10:2833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy