Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa09:54
Sikorskiego09:55
Chałubińskiego09:57
Odrzańska09:59
Pohulanka10:00
Śródmieście SKM10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Brama Oliwska10:08
Chodowieckiego10:09
Uniwersytet Medyczny10:10
Traugutta10:11
Opera Bałtycka10:13
Politechnika10:14
Miszewskiego
 
10:15
0 min.
 
Jaśkowa Dolina10:172 min.
 
Klonowa10:183 min.
 
Galeria Bałtycka10:205 min.
 
Wojska Polskiego10:227 min.
 
Zamenhofa10:238 min.
 
Zajezdnia10:249 min.
 
Strzyża PKM10:2510 min.
 
Uniwersytet10:2712 min.
 
Bażyńskiego10:2813 min.
 
Tetmajera10:2914 min.
 
Derdowskiego10:3015 min.
 
Obrońców Westerplatte10:3116 min.
 
Oliwa10:3318 min.
 
Opacka10:3520 min.
 
Subisława10:3722 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3924 min.
 
Pomorska10:4126 min.
 
Piastowska10:4227 min.
 
Czerwony Dwór10:4429 min.
 
Bora Komorowskiego10:4530 min.
 
Kołobrzeska10:4631 min.
 
Zaspa10:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy