Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa10:54
Sikorskiego10:55
Chałubińskiego10:57
Odrzańska10:59
Pohulanka11:00
Śródmieście SKM11:02
Brama Wyżynna11:04
Dworzec Główny11:06
Brama Oliwska11:08
Chodowieckiego11:09
Uniwersytet Medyczny11:10
Traugutta11:11
Opera Bałtycka11:13
Politechnika11:14
Miszewskiego
 
11:15
0 min.
 
Jaśkowa Dolina11:172 min.
 
Klonowa11:183 min.
 
Galeria Bałtycka11:205 min.
 
Wojska Polskiego11:227 min.
 
Zamenhofa11:238 min.
 
Zajezdnia11:249 min.
 
Strzyża PKM11:2510 min.
 
Uniwersytet11:2712 min.
 
Bażyńskiego11:2813 min.
 
Tetmajera11:2914 min.
 
Derdowskiego11:3015 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3116 min.
 
Oliwa11:3318 min.
 
Opacka11:3520 min.
 
Subisława11:3722 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3924 min.
 
Pomorska11:4126 min.
 
Piastowska11:4227 min.
 
Czerwony Dwór11:4429 min.
 
Bora Komorowskiego11:4530 min.
 
Kołobrzeska11:4631 min.
 
Zaspa11:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy