Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa06:20
Sikorskiego06:21
Chałubińskiego06:23
Odrzańska06:25
Pohulanka06:26
Węzeł Groddecka06:28
Urząd Miejski06:29
Dworzec PKS06:31
Brama Oliwska06:33
Chodowieckiego06:34
Uniwersytet Medyczny06:35
Traugutta06:37
Opera Bałtycka06:39
Politechnika06:40
Miszewskiego
 
06:41
0 min.
 
Jaśkowa Dolina06:432 min.
 
Klonowa06:454 min.
 
Galeria Bałtycka06:476 min.
 
Wojska Polskiego06:498 min.
 
Zamenhofa06:509 min.
 
Zajezdnia06:5110 min.
 
Strzyża PKM06:5211 min.
 
Uniwersytet06:5413 min.
 
Bażyńskiego06:5514 min.
 
Tetmajera06:5615 min.
 
Derdowskiego06:5716 min.
 
Obrońców Westerplatte06:5817 min.
 
Oliwa07:0019 min.
 
Opacka07:0221 min.
 
Subisława07:0423 min.
 
Pomorska - Osiedle07:0625 min.
 
Pomorska07:0827 min.
 
Piastowska07:0928 min.
 
Czerwony Dwór07:1130 min.
 
Bora Komorowskiego07:1231 min.
 
Kołobrzeska07:1332 min.
 
Zaspa07:1534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy