Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Witosa06:40
Sikorskiego06:41
Chałubińskiego06:43
Odrzańska06:45
Pohulanka06:46
Węzeł Groddecka06:48
Urząd Miejski06:49
Dworzec PKS06:51
Brama Oliwska06:53
Chodowieckiego06:54
Uniwersytet Medyczny06:55
Traugutta06:57
Opera Bałtycka06:59
Politechnika07:00
Miszewskiego
 
07:01
0 min.
 
Jaśkowa Dolina07:032 min.
 
Klonowa07:054 min.
 
Galeria Bałtycka07:076 min.
 
Wojska Polskiego07:098 min.
 
Zamenhofa07:109 min.
 
Zajezdnia07:1110 min.
 
Strzyża PKM07:1211 min.
 
Uniwersytet07:1413 min.
 
Bażyńskiego07:1514 min.
 
Tetmajera07:1615 min.
 
Derdowskiego07:1716 min.
 
Obrońców Westerplatte07:1817 min.
 
Oliwa07:2019 min.
 
Opacka07:2221 min.
 
Subisława07:2423 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2625 min.
 
Pomorska07:2827 min.
 
Piastowska07:2928 min.
 
Czerwony Dwór07:3130 min.
 
Bora Komorowskiego07:3231 min.
 
Kołobrzeska07:3332 min.
 
Zaspa07:3534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy