Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa14:54
Sikorskiego14:55
Chałubińskiego14:57
Odrzańska14:59
Pohulanka15:00
Śródmieście SKM15:02
Brama Wyżynna15:04
Dworzec Główny15:06
Brama Oliwska15:08
Chodowieckiego15:09
Uniwersytet Medyczny15:10
Traugutta15:11
Opera Bałtycka15:13
Politechnika15:14
Miszewskiego
 
15:15
0 min.
 
Jaśkowa Dolina15:172 min.
 
Klonowa15:183 min.
 
Galeria Bałtycka15:205 min.
 
Wojska Polskiego15:227 min.
 
Zamenhofa15:238 min.
 
Zajezdnia15:249 min.
 
Strzyża PKM15:2510 min.
 
Uniwersytet15:2712 min.
 
Bażyńskiego15:2813 min.
 
Tetmajera15:2914 min.
 
Derdowskiego15:3015 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3116 min.
 
Oliwa15:3318 min.
 
Opacka15:3520 min.
 
Subisława15:3722 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3924 min.
 
Pomorska15:4126 min.
 
Piastowska15:4227 min.
 
Czerwony Dwór15:4429 min.
 
Bora Komorowskiego15:4530 min.
 
Kołobrzeska15:4631 min.
 
Zaspa15:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy