Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa05:30
Sikorskiego05:31
Chałubińskiego05:33
Odrzańska05:35
Pohulanka05:36
Śródmieście SKM05:38
Brama Wyżynna05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Oliwska05:44
Chodowieckiego05:45
Uniwersytet Medyczny05:46
Traugutta05:47
Opera Bałtycka05:49
Politechnika05:50
Miszewskiego05:51
Jaśkowa Dolina
 
05:53
0 min.
 
Klonowa05:541 min.
 
Galeria Bałtycka05:563 min.
 
Wojska Polskiego05:585 min.
 
Zamenhofa05:596 min.
 
Zajezdnia06:007 min.
 
Strzyża PKM06:018 min.
 
Uniwersytet06:029 min.
 
Bażyńskiego06:0310 min.
 
Tetmajera06:0411 min.
 
Derdowskiego06:0512 min.
 
Obrońców Westerplatte06:0613 min.
 
Oliwa06:0815 min.
 
Opacka06:1017 min.
 
Subisława06:1219 min.
 
Pomorska - Osiedle06:1421 min.
 
Pomorska06:1623 min.
 
Piastowska06:1724 min.
 
Czerwony Dwór06:1926 min.
 
Bora Komorowskiego06:2027 min.
 
Kołobrzeska06:2128 min.
 
Zaspa06:2330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy