Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa13:54
Sikorskiego13:55
Chałubińskiego13:57
Odrzańska13:59
Pohulanka14:00
Śródmieście SKM14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Brama Oliwska14:08
Chodowieckiego14:09
Uniwersytet Medyczny14:10
Traugutta14:11
Opera Bałtycka14:13
Politechnika14:14
Miszewskiego14:15
Jaśkowa Dolina
 
14:17
0 min.
 
Klonowa14:181 min.
 
Galeria Bałtycka14:203 min.
 
Wojska Polskiego14:225 min.
 
Zamenhofa14:236 min.
 
Zajezdnia14:247 min.
 
Strzyża PKM14:258 min.
 
Uniwersytet14:2710 min.
 
Bażyńskiego14:2811 min.
 
Tetmajera14:2912 min.
 
Derdowskiego14:3013 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3114 min.
 
Oliwa14:3316 min.
 
Opacka14:3518 min.
 
Subisława14:3720 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3922 min.
 
Pomorska14:4124 min.
 
Piastowska14:4225 min.
 
Czerwony Dwór14:4427 min.
 
Bora Komorowskiego14:4528 min.
 
Kołobrzeska14:4629 min.
 
Zaspa14:4831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy