Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa21:30
Sikorskiego21:31
Chałubińskiego21:33
Odrzańska21:35
Pohulanka21:36
Śródmieście SKM21:38
Brama Wyżynna21:40
Dworzec Główny21:42
Brama Oliwska21:44
Chodowieckiego21:45
Uniwersytet Medyczny21:46
Traugutta21:47
Opera Bałtycka21:49
Politechnika21:50
Miszewskiego21:51
Jaśkowa Dolina
 
21:53
0 min.
 
Klonowa21:541 min.
 
Galeria Bałtycka21:563 min.
 
Wojska Polskiego21:585 min.
 
Zamenhofa21:596 min.
 
Zajezdnia22:007 min.
 
Strzyża PKM22:018 min.
 
Uniwersytet22:029 min.
 
Bażyńskiego22:0310 min.
 
Tetmajera22:0411 min.
 
Derdowskiego22:0512 min.
 
Obrońców Westerplatte22:0613 min.
 
Oliwa22:0815 min.
 
Opacka22:1017 min.
 
Subisława22:1219 min.
 
Pomorska - Osiedle22:1421 min.
 
Pomorska22:1623 min.
 
Piastowska22:1724 min.
 
Czerwony Dwór22:1926 min.
 
Bora Komorowskiego22:2027 min.
 
Kołobrzeska22:2128 min.
 
Zaspa22:2330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy