Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa10:54
Sikorskiego10:55
Chałubińskiego10:57
Odrzańska10:59
Pohulanka11:00
Węzeł Groddecka11:02
Urząd Miejski11:03
Dworzec PKS11:05
Brama Oliwska11:07
Chodowieckiego11:08
Uniwersytet Medyczny11:09
Traugutta11:11
Opera Bałtycka11:13
Politechnika11:14
Miszewskiego11:15
Jaśkowa Dolina
 
11:17
0 min.
 
Klonowa11:192 min.
 
Galeria Bałtycka11:214 min.
 
Wojska Polskiego11:236 min.
 
Zamenhofa11:247 min.
 
Zajezdnia11:258 min.
 
Strzyża PKM11:269 min.
 
Uniwersytet11:2811 min.
 
Bażyńskiego11:2912 min.
 
Tetmajera11:3013 min.
 
Derdowskiego11:3114 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3215 min.
 
Oliwa11:3417 min.
 
Opacka11:3619 min.
 
Subisława11:3821 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4023 min.
 
Pomorska11:4225 min.
 
Piastowska11:4326 min.
 
Czerwony Dwór11:4528 min.
 
Bora Komorowskiego11:4629 min.
 
Kołobrzeska11:4730 min.
 
Zaspa11:4932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy