Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa15:20
Sikorskiego15:21
Chałubińskiego15:23
Odrzańska15:25
Pohulanka15:26
Węzeł Groddecka15:28
Urząd Miejski15:29
Dworzec PKS15:31
Brama Oliwska15:33
Chodowieckiego15:34
Uniwersytet Medyczny15:35
Traugutta15:37
Opera Bałtycka15:39
Politechnika15:40
Miszewskiego15:41
Jaśkowa Dolina
 
15:43
0 min.
 
Klonowa15:452 min.
 
Galeria Bałtycka15:474 min.
 
Wojska Polskiego15:496 min.
 
Zamenhofa15:507 min.
 
Zajezdnia15:518 min.
 
Strzyża PKM15:529 min.
 
Uniwersytet15:5411 min.
 
Bażyńskiego15:5512 min.
 
Tetmajera15:5613 min.
 
Derdowskiego15:5714 min.
 
Obrońców Westerplatte15:5815 min.
 
Oliwa16:0017 min.
 
Opacka16:0219 min.
 
Subisława16:0421 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0623 min.
 
Pomorska16:0825 min.
 
Piastowska16:0926 min.
 
Czerwony Dwór16:1128 min.
 
Bora Komorowskiego16:1229 min.
 
Kołobrzeska16:1330 min.
 
Zaspa16:1532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy