Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa22:00
Sikorskiego22:01
Chałubińskiego22:03
Odrzańska22:05
Pohulanka22:06
Śródmieście SKM22:08
Brama Wyżynna22:10
Dworzec Główny22:12
Brama Oliwska22:14
Chodowieckiego22:15
Uniwersytet Medyczny22:16
Traugutta22:17
Opera Bałtycka22:19
Politechnika22:20
Miszewskiego22:21
Jaśkowa Dolina
 
22:23
0 min.
 
Klonowa22:241 min.
 
Galeria Bałtycka22:263 min.
 
Wojska Polskiego22:285 min.
 
Zamenhofa22:296 min.
 
Zajezdnia22:307 min.
 
Strzyża PKM22:318 min.
 
Uniwersytet22:329 min.
 
Bażyńskiego22:3310 min.
 
Tetmajera22:3411 min.
 
Derdowskiego22:3512 min.
 
Obrońców Westerplatte22:3613 min.
 
Oliwa22:3815 min.
 
Opacka22:4017 min.
 
Subisława22:4219 min.
 
Pomorska - Osiedle22:4421 min.
 
Pomorska22:4623 min.
 
Piastowska22:4724 min.
 
Czerwony Dwór22:4926 min.
 
Bora Komorowskiego22:5027 min.
 
Kołobrzeska22:5128 min.
 
Zaspa22:5330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy