Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa13:14
Sikorskiego13:15
Chałubińskiego13:17
Odrzańska13:19
Pohulanka13:20
Śródmieście SKM13:22
Brama Wyżynna13:24
Dworzec Główny13:26
Brama Oliwska13:28
Chodowieckiego13:29
Uniwersytet Medyczny13:30
Traugutta13:31
Opera Bałtycka13:33
Politechnika13:34
Miszewskiego13:35
Jaśkowa Dolina
 
13:37
0 min.
 
Klonowa13:381 min.
 
Galeria Bałtycka13:403 min.
 
Wojska Polskiego13:425 min.
 
Zamenhofa13:436 min.
 
Zajezdnia13:447 min.
 
Strzyża PKM13:458 min.
 
Uniwersytet13:4710 min.
 
Bażyńskiego13:4811 min.
 
Tetmajera13:4912 min.
 
Derdowskiego13:5013 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5114 min.
 
Oliwa13:5316 min.
 
Opacka13:5518 min.
 
Subisława13:5720 min.
 
Pomorska - Osiedle13:5922 min.
 
Pomorska14:0124 min.
 
Piastowska14:0225 min.
 
Czerwony Dwór14:0427 min.
 
Bora Komorowskiego14:0528 min.
 
Kołobrzeska14:0629 min.
 
Zaspa14:0831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy