Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa15:34
Sikorskiego15:35
Chałubińskiego15:37
Odrzańska15:39
Pohulanka15:40
Śródmieście SKM15:42
Brama Wyżynna15:44
Dworzec Główny15:46
Brama Oliwska15:48
Chodowieckiego15:49
Uniwersytet Medyczny15:50
Traugutta15:51
Opera Bałtycka15:53
Politechnika15:54
Miszewskiego15:55
Jaśkowa Dolina
 
15:57
0 min.
 
Klonowa15:581 min.
 
Galeria Bałtycka16:003 min.
 
Wojska Polskiego16:025 min.
 
Zamenhofa16:036 min.
 
Zajezdnia16:047 min.
 
Strzyża PKM16:058 min.
 
Uniwersytet16:0710 min.
 
Bażyńskiego16:0811 min.
 
Tetmajera16:0912 min.
 
Derdowskiego16:1013 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1114 min.
 
Oliwa16:1316 min.
 
Opacka16:1518 min.
 
Subisława16:1720 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1922 min.
 
Pomorska16:2124 min.
 
Piastowska16:2225 min.
 
Czerwony Dwór16:2427 min.
 
Bora Komorowskiego16:2528 min.
 
Kołobrzeska16:2629 min.
 
Zaspa16:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy