Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa08:55
Sikorskiego08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Węzeł Groddecka09:03
Urząd Miejski09:04
Dworzec PKS09:06
Brama Oliwska09:08
Chodowieckiego09:09
Uniwersytet Medyczny09:10
Traugutta09:12
Opera Bałtycka09:14
Politechnika09:15
Miszewskiego09:16
Jaśkowa Dolina09:18
Klonowa09:20
Galeria Bałtycka09:22
Wojska Polskiego09:24
Zamenhofa09:25
Zajezdnia09:26
Strzyża PKM09:27
Uniwersytet09:29
Bażyńskiego
 
09:30
0 min.
 
Tetmajera09:311 min.
 
Derdowskiego09:322 min.
 
Obrońców Westerplatte09:333 min.
 
Oliwa09:355 min.
 
Opacka09:377 min.
 
Subisława09:399 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4111 min.
 
Pomorska09:4313 min.
 
Piastowska09:4414 min.
 
Czerwony Dwór09:4616 min.
 
Bora Komorowskiego09:4717 min.
 
Kołobrzeska09:4818 min.
 
Zaspa09:5020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy