Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa05:34
Sikorskiego05:35
Chałubińskiego05:37
Odrzańska05:39
Pohulanka05:40
Węzeł Groddecka05:42
Urząd Miejski05:43
Dworzec PKS05:45
Brama Oliwska05:47
Chodowieckiego05:48
Uniwersytet Medyczny05:49
Traugutta05:50
Opera Bałtycka05:52
Politechnika05:53
Miszewskiego05:54
Jaśkowa Dolina05:56
Klonowa05:57
Galeria Bałtycka05:59
Wojska Polskiego06:01
Zamenhofa06:02
Zajezdnia06:03
Strzyża PKM06:04
Uniwersytet06:06
Bażyńskiego
 
06:07
0 min.
 
Tetmajera06:081 min.
 
Derdowskiego06:092 min.
 
Obrońców Westerplatte06:103 min.
 
Oliwa06:125 min.
 
Opacka06:147 min.
 
Subisława06:169 min.
 
Pomorska - Osiedle06:1811 min.
 
Pomorska06:2013 min.
 
Piastowska06:2114 min.
 
Czerwony Dwór06:2316 min.
 
Bora Komorowskiego06:2417 min.
 
Kołobrzeska06:2518 min.
 
Zaspa06:2720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy