Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa04:41
Kołobrzeska04:42
Bora Komorowskiego04:44
Czerwony Dwór04:46
Piastowska04:47
Pomorska04:49
Gospody04:50
Pomorska - Osiedle04:51
Subisława04:53
Opacka04:55
Oliwa
 
04:57
0 min.
 
Obrońców Westerplatte04:581 min.
 
Derdowskiego04:592 min.
 
Tetmajera05:003 min.
 
Bażyńskiego05:014 min.
 
Uniwersytet05:025 min.
 
Strzyża PKM05:047 min.
 
Zajezdnia05:058 min.
 
Zamenhofa05:069 min.
 
Wojska Polskiego05:0710 min.
 
Galeria Bałtycka05:0912 min.
 
Klonowa05:1013 min.
 
Jaśkowa Dolina05:1215 min.
 
Miszewskiego05:1417 min.
 
Politechnika05:1518 min.
 
Opera Bałtycka05:1720 min.
 
Traugutta05:1922 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2023 min.
 
Chodowieckiego05:2124 min.
 
Brama Oliwska05:2225 min.
 
Dworzec Główny05:2427 min.
 
Brama Wyżynna05:2629 min.
 
Śródmieście SKM05:2831 min.
 
Pohulanka05:3033 min.
 
Odrzańska05:3134 min.
 
Chałubińskiego05:3336 min.
 
Sikorskiego05:3437 min.
 
Chełm Witosa05:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy