Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa06:11
Kołobrzeska06:12
Bora Komorowskiego06:14
Czerwony Dwór06:16
Piastowska06:17
Pomorska06:19
Gospody06:20
Pomorska - Osiedle06:21
Subisława06:23
Opacka06:25
Oliwa
 
06:27
0 min.
 
Obrońców Westerplatte06:281 min.
 
Derdowskiego06:292 min.
 
Tetmajera06:303 min.
 
Bażyńskiego06:314 min.
 
Uniwersytet06:325 min.
 
Strzyża PKM06:347 min.
 
Zajezdnia06:358 min.
 
Zamenhofa06:369 min.
 
Wojska Polskiego06:3710 min.
 
Galeria Bałtycka06:3912 min.
 
Klonowa06:4013 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4215 min.
 
Miszewskiego06:4417 min.
 
Politechnika06:4518 min.
 
Opera Bałtycka06:4720 min.
 
Traugutta06:4922 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5023 min.
 
Chodowieckiego06:5124 min.
 
Brama Oliwska06:5225 min.
 
Dworzec Główny06:5427 min.
 
Brama Wyżynna06:5629 min.
 
Śródmieście SKM06:5831 min.
 
Pohulanka07:0033 min.
 
Odrzańska07:0134 min.
 
Chałubińskiego07:0336 min.
 
Sikorskiego07:0437 min.
 
Chełm Witosa07:0538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy