Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa07:41
Kołobrzeska07:42
Bora Komorowskiego07:44
Czerwony Dwór07:46
Piastowska07:47
Pomorska07:49
Gospody07:50
Pomorska - Osiedle07:51
Subisława07:53
Opacka07:55
Oliwa
 
07:57
0 min.
 
Obrońców Westerplatte07:581 min.
 
Derdowskiego07:592 min.
 
Tetmajera08:003 min.
 
Bażyńskiego08:014 min.
 
Uniwersytet08:025 min.
 
Strzyża PKM08:047 min.
 
Zajezdnia08:058 min.
 
Zamenhofa08:069 min.
 
Wojska Polskiego08:0710 min.
 
Galeria Bałtycka08:0912 min.
 
Klonowa08:1013 min.
 
Jaśkowa Dolina08:1215 min.
 
Miszewskiego08:1417 min.
 
Politechnika08:1518 min.
 
Opera Bałtycka08:1720 min.
 
Traugutta08:1922 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2023 min.
 
Chodowieckiego08:2124 min.
 
Brama Oliwska08:2225 min.
 
Dworzec Główny08:2427 min.
 
Brama Wyżynna08:2629 min.
 
Śródmieście SKM08:2831 min.
 
Pohulanka08:3033 min.
 
Odrzańska08:3134 min.
 
Chałubińskiego08:3336 min.
 
Sikorskiego08:3437 min.
 
Chełm Witosa08:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy