Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa11:38
Kołobrzeska11:39
Bora Komorowskiego11:41
Czerwony Dwór11:43
Piastowska11:44
Pomorska11:46
Gospody11:47
Pomorska - Osiedle11:48
Subisława11:50
Opacka11:52
Oliwa
 
11:54
0 min.
 
Obrońców Westerplatte11:551 min.
 
Derdowskiego11:562 min.
 
Tetmajera11:573 min.
 
Bażyńskiego11:584 min.
 
Uniwersytet11:595 min.
 
Strzyża PKM12:017 min.
 
Zajezdnia12:028 min.
 
Zamenhofa12:039 min.
 
Wojska Polskiego12:0410 min.
 
Galeria Bałtycka12:0612 min.
 
Klonowa12:0713 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0915 min.
 
Miszewskiego12:1117 min.
 
Politechnika12:1218 min.
 
Opera Bałtycka12:1420 min.
 
Traugutta12:1622 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1723 min.
 
Chodowieckiego12:1824 min.
 
Brama Oliwska12:1925 min.
 
Dworzec Główny12:2127 min.
 
Brama Wyżynna12:2329 min.
 
Śródmieście SKM12:2531 min.
 
Pohulanka12:2733 min.
 
Odrzańska12:2834 min.
 
Chałubińskiego12:3036 min.
 
Sikorskiego12:3137 min.
 
Chełm Witosa12:3238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy