Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa12:38
Kołobrzeska12:39
Bora Komorowskiego12:41
Czerwony Dwór12:43
Piastowska12:44
Pomorska12:46
Gospody12:47
Pomorska - Osiedle12:48
Subisława12:50
Opacka12:52
Oliwa
 
12:54
0 min.
 
Obrońców Westerplatte12:551 min.
 
Derdowskiego12:562 min.
 
Tetmajera12:573 min.
 
Bażyńskiego12:584 min.
 
Uniwersytet12:595 min.
 
Strzyża PKM13:017 min.
 
Zajezdnia13:028 min.
 
Zamenhofa13:039 min.
 
Wojska Polskiego13:0410 min.
 
Galeria Bałtycka13:0612 min.
 
Klonowa13:0713 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0915 min.
 
Miszewskiego13:1117 min.
 
Politechnika13:1218 min.
 
Opera Bałtycka13:1420 min.
 
Traugutta13:1622 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:1723 min.
 
Chodowieckiego13:1824 min.
 
Brama Oliwska13:1925 min.
 
Dworzec Główny13:2127 min.
 
Brama Wyżynna13:2329 min.
 
Śródmieście SKM13:2531 min.
 
Pohulanka13:2733 min.
 
Odrzańska13:2834 min.
 
Chałubińskiego13:3036 min.
 
Sikorskiego13:3137 min.
 
Chełm Witosa13:3238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy