Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa14:38
Kołobrzeska14:39
Bora Komorowskiego14:41
Czerwony Dwór14:43
Piastowska14:44
Pomorska14:46
Gospody14:47
Pomorska - Osiedle14:48
Subisława14:50
Opacka14:52
Oliwa
 
14:54
0 min.
 
Obrońców Westerplatte14:551 min.
 
Derdowskiego14:562 min.
 
Tetmajera14:573 min.
 
Bażyńskiego14:584 min.
 
Uniwersytet14:595 min.
 
Strzyża PKM15:017 min.
 
Zajezdnia15:028 min.
 
Zamenhofa15:039 min.
 
Wojska Polskiego15:0410 min.
 
Galeria Bałtycka15:0612 min.
 
Klonowa15:0713 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0915 min.
 
Miszewskiego15:1117 min.
 
Politechnika15:1218 min.
 
Opera Bałtycka15:1420 min.
 
Traugutta15:1622 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1723 min.
 
Chodowieckiego15:1824 min.
 
Brama Oliwska15:1925 min.
 
Dworzec Główny15:2127 min.
 
Brama Wyżynna15:2329 min.
 
Śródmieście SKM15:2531 min.
 
Pohulanka15:2733 min.
 
Odrzańska15:2834 min.
 
Chałubińskiego15:3036 min.
 
Sikorskiego15:3137 min.
 
Chełm Witosa15:3238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy