Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa14:58
Kołobrzeska14:59
Bora Komorowskiego15:01
Czerwony Dwór15:03
Piastowska15:04
Pomorska15:06
Gospody15:07
Pomorska - Osiedle15:08
Subisława15:10
Opacka15:12
Oliwa
 
15:14
0 min.
 
Obrońców Westerplatte15:151 min.
 
Derdowskiego15:162 min.
 
Tetmajera15:173 min.
 
Bażyńskiego15:184 min.
 
Uniwersytet15:195 min.
 
Strzyża PKM15:217 min.
 
Zajezdnia15:228 min.
 
Zamenhofa15:239 min.
 
Wojska Polskiego15:2410 min.
 
Galeria Bałtycka15:2612 min.
 
Klonowa15:2713 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2915 min.
 
Miszewskiego15:3117 min.
 
Politechnika15:3218 min.
 
Opera Bałtycka15:3420 min.
 
Traugutta15:3622 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3723 min.
 
Chodowieckiego15:3824 min.
 
Brama Oliwska15:3925 min.
 
Dworzec Główny15:4127 min.
 
Brama Wyżynna15:4329 min.
 
Śródmieście SKM15:4531 min.
 
Pohulanka15:4733 min.
 
Odrzańska15:4834 min.
 
Chałubińskiego15:5036 min.
 
Sikorskiego15:5137 min.
 
Chełm Witosa15:5238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy