Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa15:58
Kołobrzeska15:59
Bora Komorowskiego16:01
Czerwony Dwór16:03
Piastowska16:04
Pomorska16:06
Gospody16:07
Pomorska - Osiedle16:08
Subisława16:10
Opacka16:12
Oliwa
 
16:14
0 min.
 
Obrońców Westerplatte16:151 min.
 
Derdowskiego16:162 min.
 
Tetmajera16:173 min.
 
Bażyńskiego16:184 min.
 
Uniwersytet16:195 min.
 
Strzyża PKM16:217 min.
 
Zajezdnia16:228 min.
 
Zamenhofa16:239 min.
 
Wojska Polskiego16:2410 min.
 
Galeria Bałtycka16:2612 min.
 
Klonowa16:2713 min.
 
Jaśkowa Dolina16:2915 min.
 
Miszewskiego16:3117 min.
 
Politechnika16:3218 min.
 
Opera Bałtycka16:3420 min.
 
Traugutta16:3622 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3723 min.
 
Chodowieckiego16:3824 min.
 
Brama Oliwska16:3925 min.
 
Dworzec Główny16:4127 min.
 
Brama Wyżynna16:4329 min.
 
Śródmieście SKM16:4531 min.
 
Pohulanka16:4733 min.
 
Odrzańska16:4834 min.
 
Chałubińskiego16:5036 min.
 
Sikorskiego16:5137 min.
 
Chełm Witosa16:5238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy