Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa18:18
Kołobrzeska18:19
Bora Komorowskiego18:21
Czerwony Dwór18:23
Piastowska18:24
Pomorska18:26
Gospody18:27
Pomorska - Osiedle18:28
Subisława18:30
Opacka18:32
Oliwa
 
18:34
0 min.
 
Obrońców Westerplatte18:351 min.
 
Derdowskiego18:362 min.
 
Tetmajera18:373 min.
 
Bażyńskiego18:384 min.
 
Uniwersytet18:395 min.
 
Strzyża PKM18:417 min.
 
Zajezdnia18:428 min.
 
Zamenhofa18:439 min.
 
Wojska Polskiego18:4410 min.
 
Galeria Bałtycka18:4612 min.
 
Klonowa18:4713 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4915 min.
 
Miszewskiego18:5117 min.
 
Politechnika18:5218 min.
 
Opera Bałtycka18:5420 min.
 
Traugutta18:5622 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:5723 min.
 
Chodowieckiego18:5824 min.
 
Brama Oliwska18:5925 min.
 
Dworzec Główny19:0127 min.
 
Brama Wyżynna19:0329 min.
 
Śródmieście SKM19:0531 min.
 
Pohulanka19:0733 min.
 
Odrzańska19:0834 min.
 
Chałubińskiego19:1036 min.
 
Sikorskiego19:1137 min.
 
Chełm Witosa19:1238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy