Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa10:33
Kołobrzeska10:34
Bora Komorowskiego10:36
Czerwony Dwór10:38
Piastowska10:39
Pomorska10:41
Gospody10:42
Pomorska - Osiedle10:43
Subisława10:45
Opacka10:47
Oliwa
 
10:49
0 min.
 
Obrońców Westerplatte10:501 min.
 
Derdowskiego10:512 min.
 
Tetmajera10:523 min.
 
Bażyńskiego10:534 min.
 
Uniwersytet10:545 min.
 
Strzyża PKM10:567 min.
 
Zajezdnia10:578 min.
 
Zamenhofa10:589 min.
 
Wojska Polskiego10:5910 min.
 
Galeria Bałtycka11:0112 min.
 
Klonowa11:0314 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0516 min.
 
Miszewskiego11:0718 min.
 
Politechnika11:0819 min.
 
Opera Bałtycka11:1021 min.
 
Traugutta11:1223 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:1324 min.
 
Chodowieckiego11:1425 min.
 
Brama Oliwska11:1526 min.
 
Dworzec PKS11:1728 min.
 
Nowe Ogrody11:1829 min.
 
Węzeł Groddecka11:2031 min.
 
Pohulanka11:2233 min.
 
Odrzańska11:2334 min.
 
Chałubińskiego11:2536 min.
 
Sikorskiego11:2637 min.
 
Chełm Witosa11:2738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy