Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa13:36
Kołobrzeska13:37
Bora Komorowskiego13:39
Czerwony Dwór13:41
Piastowska13:42
Pomorska13:44
Gospody13:45
Pomorska - Osiedle13:46
Subisława13:48
Opacka13:50
Oliwa
 
13:52
0 min.
 
Obrońców Westerplatte13:531 min.
 
Derdowskiego13:542 min.
 
Tetmajera13:553 min.
 
Bażyńskiego13:564 min.
 
Uniwersytet13:575 min.
 
Strzyża PKM13:597 min.
 
Zajezdnia14:008 min.
 
Zamenhofa14:019 min.
 
Wojska Polskiego14:0210 min.
 
Galeria Bałtycka14:0412 min.
 
Klonowa14:0614 min.
 
Jaśkowa Dolina14:0816 min.
 
Miszewskiego14:1018 min.
 
Politechnika14:1119 min.
 
Opera Bałtycka14:1321 min.
 
Traugutta14:1523 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:1624 min.
 
Chodowieckiego14:1725 min.
 
Brama Oliwska14:1826 min.
 
Dworzec PKS14:2028 min.
 
Nowe Ogrody14:2129 min.
 
Węzeł Groddecka14:2331 min.
 
Pohulanka14:2533 min.
 
Odrzańska14:2634 min.
 
Chałubińskiego14:2836 min.
 
Sikorskiego14:2937 min.
 
Chełm Witosa14:3038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy