Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa15:36
Kołobrzeska15:37
Bora Komorowskiego15:39
Czerwony Dwór15:41
Piastowska15:42
Pomorska15:44
Gospody15:45
Pomorska - Osiedle15:46
Subisława15:48
Opacka15:50
Oliwa
 
15:52
0 min.
 
Obrońców Westerplatte15:531 min.
 
Derdowskiego15:542 min.
 
Tetmajera15:553 min.
 
Bażyńskiego15:564 min.
 
Uniwersytet15:575 min.
 
Strzyża PKM15:597 min.
 
Zajezdnia16:008 min.
 
Zamenhofa16:019 min.
 
Wojska Polskiego16:0210 min.
 
Galeria Bałtycka16:0412 min.
 
Klonowa16:0614 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0816 min.
 
Miszewskiego16:1018 min.
 
Politechnika16:1119 min.
 
Opera Bałtycka16:1321 min.
 
Traugutta16:1523 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:1624 min.
 
Chodowieckiego16:1725 min.
 
Brama Oliwska16:1826 min.
 
Dworzec PKS16:2028 min.
 
Nowe Ogrody16:2129 min.
 
Węzeł Groddecka16:2331 min.
 
Pohulanka16:2533 min.
 
Odrzańska16:2634 min.
 
Chałubińskiego16:2836 min.
 
Sikorskiego16:2937 min.
 
Chełm Witosa16:3038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy