Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa21:11
Kołobrzeska21:12
Bora Komorowskiego21:14
Czerwony Dwór21:16
Piastowska21:17
Pomorska21:19
Gospody21:20
Pomorska - Osiedle21:21
Subisława21:23
Opacka21:25
Oliwa
 
21:27
0 min.
 
Obrońców Westerplatte21:281 min.
 
Derdowskiego21:292 min.
 
Tetmajera21:303 min.
 
Bażyńskiego21:314 min.
 
Uniwersytet21:325 min.
 
Strzyża PKM21:347 min.
 
Zajezdnia21:358 min.
 
Zamenhofa21:369 min.
 
Wojska Polskiego21:3710 min.
 
Galeria Bałtycka21:3912 min.
 
Klonowa21:4013 min.
 
Jaśkowa Dolina21:4215 min.
 
Miszewskiego21:4417 min.
 
Politechnika21:4518 min.
 
Opera Bałtycka21:4720 min.
 
Traugutta21:4922 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:5023 min.
 
Chodowieckiego21:5124 min.
 
Brama Oliwska21:5225 min.
 
Dworzec Główny21:5427 min.
 
Brama Wyżynna21:5629 min.
 
Śródmieście SKM21:5831 min.
 
Pohulanka22:0033 min.
 
Odrzańska22:0134 min.
 
Chałubińskiego22:0336 min.
 
Sikorskiego22:0437 min.
 
Chełm Witosa22:0538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy