Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa12:58
Kołobrzeska12:59
Bora Komorowskiego13:01
Czerwony Dwór13:03
Piastowska13:04
Pomorska13:06
Gospody13:07
Pomorska - Osiedle13:08
Subisława13:10
Opacka13:12
Oliwa
 
13:14
0 min.
 
Obrońców Westerplatte13:151 min.
 
Derdowskiego13:162 min.
 
Tetmajera13:173 min.
 
Bażyńskiego13:184 min.
 
Uniwersytet13:195 min.
 
Strzyża PKM13:217 min.
 
Zajezdnia13:228 min.
 
Zamenhofa13:239 min.
 
Wojska Polskiego13:2410 min.
 
Galeria Bałtycka13:2612 min.
 
Klonowa13:2713 min.
 
Jaśkowa Dolina13:2915 min.
 
Miszewskiego13:3117 min.
 
Politechnika13:3218 min.
 
Opera Bałtycka13:3420 min.
 
Traugutta13:3622 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3723 min.
 
Chodowieckiego13:3824 min.
 
Brama Oliwska13:3925 min.
 
Dworzec Główny13:4127 min.
 
Brama Wyżynna13:4329 min.
 
Śródmieście SKM13:4531 min.
 
Pohulanka13:4733 min.
 
Odrzańska13:4834 min.
 
Chałubińskiego13:5036 min.
 
Sikorskiego13:5137 min.
 
Chełm Witosa13:5238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy