Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa06:36
Kołobrzeska06:37
Bora Komorowskiego06:39
Czerwony Dwór06:41
Piastowska06:42
Pomorska06:44
Gospody06:45
Pomorska - Osiedle06:46
Subisława06:48
Opacka06:50
Oliwa
 
06:52
0 min.
 
Obrońców Westerplatte06:531 min.
 
Derdowskiego06:542 min.
 
Tetmajera06:553 min.
 
Bażyńskiego06:564 min.
 
Uniwersytet06:575 min.
 
Strzyża PKM06:597 min.
 
Zajezdnia07:008 min.
 
Zamenhofa07:019 min.
 
Wojska Polskiego07:0210 min.
 
Galeria Bałtycka07:0412 min.
 
Klonowa07:0614 min.
 
Jaśkowa Dolina07:0816 min.
 
Miszewskiego07:1018 min.
 
Politechnika07:1119 min.
 
Opera Bałtycka07:1321 min.
 
Traugutta07:1523 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1624 min.
 
Chodowieckiego07:1725 min.
 
Brama Oliwska07:1826 min.
 
Dworzec PKS07:2028 min.
 
Nowe Ogrody07:2129 min.
 
Węzeł Groddecka07:2331 min.
 
Pohulanka07:2533 min.
 
Odrzańska07:2634 min.
 
Chałubińskiego07:2836 min.
 
Sikorskiego07:2937 min.
 
Chełm Witosa07:3038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy