Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Zaspa16:18
Kołobrzeska16:19
Bora Komorowskiego16:21
Czerwony Dwór16:23
Piastowska16:24
Pomorska16:26
Gospody16:27
Pomorska - Osiedle16:28
Subisława16:30
Opacka16:32
Oliwa
 
16:34
0 min.
 
Obrońców Westerplatte16:351 min.
 
Derdowskiego16:362 min.
 
Tetmajera16:373 min.
 
Bażyńskiego16:384 min.
 
Uniwersytet16:395 min.
 
Strzyża PKM16:417 min.
 
Zajezdnia16:428 min.
 
Zamenhofa16:439 min.
 
Wojska Polskiego16:4410 min.
 
Galeria Bałtycka16:4612 min.
 
Klonowa16:4713 min.
 
Jaśkowa Dolina16:4915 min.
 
Miszewskiego16:5117 min.
 
Politechnika16:5218 min.
 
Opera Bałtycka16:5420 min.
 
Traugutta16:5622 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5723 min.
 
Chodowieckiego16:5824 min.
 
Brama Oliwska16:5925 min.
 
Dworzec Główny17:0127 min.
 
Brama Wyżynna17:0329 min.
 
Śródmieście SKM17:0531 min.
 
Pohulanka17:0733 min.
 
Odrzańska17:0834 min.
 
Chałubińskiego17:1036 min.
 
Sikorskiego17:1137 min.
 
Chełm Witosa17:1238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy